قوانین سایت برای مترجمین

راهنماي مترجمین موسسه فرهنگی هنری پارسا ترجمه ایرانیان

راهنماي مترجمین موسسه فرهنگی هنری پارسا ترجمه ایرانیان

www.parsatarjomeh.ir

تلفن هاي تماس: 09137404572 -03135599248

با سلام و سپاس از اعلام آمادگی تان براي همکاري با موسسه پارسا ترجمه ایرانیان لطفا جهت همکاري به نکات زیر توجه نمائید:

 1. یکی از اصول بسیار مهم براي همکاري با این موسسه، وقت شناسی و منظم بودن در زمان تحویل کار می باشد. امکان لغو سفارشات فوري وجود ندارد و اگر سفارشی را قبول کرده اید که به هر دلیلی نمی توانید در موعد مقرر آن را تحویل دهید، لطفا در اسرع وقت اطلاع دهید. البته در صورت تکرار این اقدام همکاري با مترجم، قطع خواهد شد.
 2. در انتخاب سفارش ترجمه دقت کنید و از پذیرفتن کارهایی که از اصطلاحاتی تخصصی آن اطلاع کافی ندارید و یا زمان کافی برای انجام آن در اختیار ندارید خودداری کنید.
 3. به ازاي هر ساعت تاخیر در ارسال کار، 10 درصد از هزینه ترجمه کسر می شود.
 4. تمامی کارها به صورت تایپ شده از مترجمین تحویل گرفته می شود و براي تایپ از فونت 14 بی نازنین استفاده شود و فاصله بین خطوط 1.5 سانتیمتر باشد.
 5. پاراگراف هاي ترجمه مطابق با فایل انگلیسی باشد و بعد از اتمام ترجمه کل کار به لحاظ قابل فهم بودن و به منظور رفع نواقص مرور شود.
 6. لطفا براي جلب اعتماد مشتري در صورت لزوم از پاورقی (foot note) استفاده کنید؛ به ویژه در مورد اصطلاحات تخصصی و یا اصطلاحات و مفاهیم مهم متن از پاورقی استفاده شود.
 7. نحوهء تسویه با مترجمین محترم هر 15 روز یکبار می باشد و در تاریخ 15 و 30 هر ماه تسویه حساب ترجمه های تحویل داده شده صورت می گیرد. جهت تسویه حتی المقدور اطلاعات مربوط به حساب خود در بانک ملت را درج نمایید. براي حساب های غیر ازبانک ملت، هزینه ي انتقال، کسر خواهد شد.
 8. اسامی خاص انگلیسی و یا هر گونه اصطلاح دیگر، به صورت انگلیسی در متن نوشته نشوند. بلکه معادل مناسب آن به فارسی در متن ترجمه نوشته شود و از پاورقی استفاده شود.
 9. لغو سفارشات عادي حداکثر تا یک ساعت بعد از قبول سفارش امکان پذیر می باشد و لغو سفارشات فوري، امکان پذیر نیست.
 10. در صورتی که فایل ترجمه ناقص باشد، ، برخی از جملات جا افتاده باشند، یا هر ایراد موجه دیگری که باعث عدم رضایت مشتری گردد تا 50 درصد دستمزد ترجمه کسر خواهد شد.
 11. لطفا در صورت هر گونه سوال و یا نیاز به توضیح اضافی با شماره هاي موسسه تماس بگیرید.

مدیریت موسسه پارسا ترجمه ایرانیان